Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UVP0J331MPD
UVP0J331MPD
UVP0J331MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UVP0J331MPD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UVP0J331MPD
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UVP0J331MPD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 431047 pcs Φύλλο δεδομένων UVP SeriesMiniature Type Taping Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά UVP
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 265mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 397.5mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Bi-Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 493-6073
UVP0J331MPD-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 330µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
UVP0J470MDD1TA Image
  • Μέρος#:UVP0J470MDD1TA
  • Κατασκευαστές:Nichicon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
  • Σε απόθεμα:843039
UVP0J331MPD1TD Image
  • Μέρος#:UVP0J331MPD1TD
UVP0J331MPD1TA Image
  • Μέρος#:UVP0J331MPD1TA