Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > PCS1A121MCL1GS
PCS1A121MCL1GS
PCS1A121MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCS1A121MCL1GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PCS1A121MCL1GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PCS1A121MCL1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά PCS Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.3A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-3976-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 27 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 120µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 120µF εφαρμογές General Purpose