Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > PCS0G331MCL9GS
PCS0G331MCL9GS
PCS0G331MCL9GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCS0G331MCL9GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PCS0G331MCL9GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PCS0G331MCL9GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 4V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά PCS Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.2A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-3964-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 22 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 330µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
PCS0J221MCL9GS Image
  • Μέρος#:PCS0J221MCL9GS
  • Κατασκευαστές:Nichicon
  • Περιγραφή:CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD