Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > PCR1D681MCL1GS
PCR1D681MCL1GS
PCR1D681MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCR1D681MCL1GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PCR1D681MCL1GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 680UF 20% 20V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs800 pcs1200 pcs2000 pcs4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PCR1D681MCL1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 680UF 20% 20V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 20V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά PCR Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.2A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-13747-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ισόβια @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.504" (12.80mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 14 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 680µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 14 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 680µF εφαρμογές General Purpose