Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > PCR1D151MCL4GS
PCR1D151MCL4GS
PCR1D151MCL4GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCR1D151MCL4GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PCR1D151MCL4GS
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
900 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PCR1D151MCL4GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 20V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά PCR Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.7A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-13741-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.319" (8.10mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 25 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 150µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 4000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 150µF