Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > LNR2C223MSE
LNR2C223MSE
LNR2C223MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LNR2C223MSE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LNR2C223MSE
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LNR2C223MSE Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1440 pcs Φύλλο δεδομένων LNR Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 160V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia (76.20mm) Σειρά LNR
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 16.9A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 20.28A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Αλλα ονόματα 493-7764 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 22000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 22000µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
LNR2C472MSE Image
  • Μέρος#:LNR2C472MSE
  • Κατασκευαστές:Nichicon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 4700UF 20% 160V SCREW
  • Σε απόθεμα:5272
  • Μέρος#:LNR2C223MSEN