Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > LNR2C103MSEN
LNR2C103MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LNR2C103MSEN με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LNR2C103MSEN
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 2203 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LNR2C103MSEN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2203 pcs Φύλλο δεδομένων LNR Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 160V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" Dia (63.50mm) Σειρά LNR
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 9.1A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 10.92A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.126" (28.60mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 10000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 10000µF εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:LNR2A473MSEB
  • Κατασκευαστές:Nichicon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW
  • Σε απόθεμα:1141
  • Μέρος#:LNR2C103MSEB
  • Σε απόθεμα:2152
LNR2C103MSE Image
  • Μέρος#:LNR2C103MSE