Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες DIP > FR02FR10P-R
FR02FR10P-R
FR02FR10P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FR02FR10P-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FR02FR10P-R
Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FR02FR10P-R Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36571 pcs Φύλλο δεδομένων FR02 Series ~
Κατηγορία Διακόπτες Δυνάμενος να πλυθεί No
Αξιολόγηση τάσης 5VDC Στυλ λήξης Gull Wing
Σειρά FR02 Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα 360-2211-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 10,000 Steps Μήκος 0.393" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.154" (3.90mm)
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 10,000 Steps
Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA