Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες DIP > FR02FC16P-R
FR02FC16P-R
FR02FC16P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FR02FC16P-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FR02FC16P-R
Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FR02FC16P-R Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57683 pcs Φύλλο δεδομένων FR02 Series ~
Κατηγορία Διακόπτες Δυνάμενος να πλυθεί No
Αξιολόγηση τάσης 5VDC Στυλ λήξης Gull Wing
Σειρά FR02 Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 360-2210-2
FR02FC16PR
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 10,000 Steps Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Μήκος 0.393" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.154" (3.90mm) Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 10,000 Steps Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy