Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXPLAD36KP30CA
MXPLAD36KP30CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXPLAD36KP30CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXPLAD36KP30CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
Product parameter
Αριθμός μέρος MXPLAD36KP30CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 30V 48.8V PLAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1051 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD36KP14A - 400CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 30V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.8V Τάση - Ανάλυση (Min) 33.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLAD
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 36000W (36kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 738A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -