Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXPLAD36KP300CAE3
MXPLAD36KP300CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXPLAD36KP300CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 300V 483V PLAD
Product parameter
Αριθμός μέρος MXPLAD36KP300CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 300V 483V PLAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1011 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD36KP14A - 400CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 300V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 483V Τάση - Ανάλυση (Min) 333V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLAD
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 36000W (36kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 75A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -