Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLJ64CA
MXLSMLJ64CA
MXLSMLJ64CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLJ64CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLJ64CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLJ64CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 7076 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 71.1V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 64V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 29.2A Πόλωση DO-214AB, SMC