Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLJ60CA
MXLSMLJ60CA
MXLSMLJ60CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLJ60CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLJ60CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLJ60CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 7105 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 66.7V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 60V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 31A Πόλωση DO-214AB, SMC