Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLJ54CAE3
MXLSMLJ54CAE3
MXLSMLJ54CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLJ54CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLJ54CAE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLJ54CAE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5968 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 60V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 54V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 34.4A Πόλωση DO-214AB, SMC