Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLJ54CA/TR
MXLSMLJ54CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLJ54CA/TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLJ54CA/TR
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή HI REL TVS
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 6918 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLJ54CA/TR Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή HI REL TVS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6918 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 54V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 87.1V Τάση - Ανάλυση (Min) 60V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMLJ (DO-214AB)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα MXLSMLJ54CA/TRMS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 34.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -