Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLJ24CA
MXLSMLJ24CA
MXLSMLJ24CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLJ24CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLJ24CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLJ24CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 6613 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 26.7V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 24V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 77.2A Πόλωση DO-214AB, SMC