Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLJ22CA
MXLSMLJ22CA
MXLSMLJ22CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLJ22CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLJ22CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLJ22CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 6893 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24.4V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 22V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 84.4A Πόλωση DO-214AB, SMC