Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMCGLCE90AE3
MXLSMCGLCE90AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMCGLCE90AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMCGLCE90AE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMCGLCE90AE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5807 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 100V Τάση - Ανάλυση (Min) 90V
Τάσης - Ανάλυση SMCG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 10.3A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing