Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMCGLCE80AE3
MXLSMCGLCE80AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMCGLCE80AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMCGLCE80AE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 80VWM 129VC DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMCGLCE80AE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4433 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 88.7V Τάση - Ανάλυση (Min) 80V
Τάσης - Ανάλυση SMCG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 11.6A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing