Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMCG40CA
MXLSMCG40CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMCG40CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMCG40CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMCG40CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 8553 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 40V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 64.5V Τάση - Ανάλυση (Min) 44.4V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCG (DO-215AB)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-215AB, SMC Gull Wing Αλλα ονόματα 1086-11869
1086-11869-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 23.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -