Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMCG33CA
MXLSMCG33CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMCG33CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMCG33CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMCG33CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7892 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 33V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 53.3V Τάση - Ανάλυση (Min) 36.7V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCG (DO-215AB)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Bulk