Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXL5KP48AE3
MXL5KP48AE3
MXL5KP48AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXL5KP48AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXL5KP48AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 48V 77.4V CASE 5A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MXL5KP48AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 48V 77.4V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο