Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXL5KP43AE3
MXL5KP43AE3
MXL5KP43AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXL5KP43AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXL5KP43AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 43V 69.4V CASE 5A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MXL5KP43AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 43V 69.4V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο