Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MX15KP85AE3
MX15KP85AE3
MX15KP85AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MX15KP85AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MX15KP85AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137V CASE 5A
Product parameter
Αριθμός μέρος MX15KP85AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο