Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MX15KP78CAE3
MX15KP78CAE3
MX15KP78CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MX15KP78CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MX15KP78CAE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 78V 126V CASE 5A
Product parameter
Αριθμός μέρος MX15KP78CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 78V 126V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο