Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMLJ120AE3
MSMLJ120AE3
MSMLJ120AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMLJ120AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMLJ120AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 120V 193V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
385 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMLJ120AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 120V 193V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 37776 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 120V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 193V Τάση - Ανάλυση (Min) 133V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)