Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMLJ120A/TR
MSMLJ120A/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMLJ120A/TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMLJ120A/TR
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 40266 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMLJ120A/TR Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40266 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 120V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 193V Τάση - Ανάλυση (Min) 133V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMLJ (DO-214AB) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα MSMLJ120A/TRMS
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 15.6A