Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMBJ30A
MSMBJ30A
MSMBJ30A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMBJ30A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMBJ30A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMBJ30A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 81509 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 30V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 33.3V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W