Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMBJ2K3.3
MSMBJ2K3.3
MSMBJ2K3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMBJ2K3.3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMBJ2K3.3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 3.3VWM 5.8VC DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMBJ2K3.3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4309 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx2K3.0 - K5.0
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 4.6V Τάση - Ανάλυση (Min) 3.3V
Τάσης - Ανάλυση SMBJ (DO-214AA) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 2000W (2kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 10A (8/20µs) Πόλωση DO-214AA, SMB