Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs - ενότητες > MSFC130-08
MSFC130-08
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSFC130-08 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSFC130-08
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD THYRISTOR DIODE DBLR 130A D1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MSFC130-08 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD THYRISTOR DIODE DBLR 130A D1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5322 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 800V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 3V Δομή Series Connection - SCR/Diode
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 800V Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 130A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 4700A @ 50Hz Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 400mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA