Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs - ενότητες > MSFC110-16
MSFC110-16
MSFC110-16
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSFC110-16 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSFC110-16
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή POWER MOD THYRISTOR/DIODE F1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MSFC110-16 Κατασκευαστής Microsemi
Διαθέσιμη ποσότητα 4008 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 1.6kV
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 3V Δομή Series Connection - SCR/Diode
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Αλλα ονόματα MSFC11016
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode
τοποθέτηση Τύπος Screw Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV Series Connection - SCR/Diode Screw Mount Module
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 110A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 2250A @ 50Hz
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 250mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA