Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > MSD200-08
MSD200-08
MSD200-08
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSD200-08 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSD200-08
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE BRIDGE 3PH 800V 200A SM3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MSD200-08 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE BRIDGE 3PH 800V 200A SM3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5782 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogMSD200
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 800V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.55V @ 300A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή M3 Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση M3
Αλλα ονόματα MSD20008 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Three Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount M3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 300µA @ 800V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 200A