Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > MSD160-08
MSD160-08
MSD160-08
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSD160-08 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSD160-08
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE BRIDGE 3PH 800V 160A SM3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MSD160-08 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE BRIDGE 3PH 800V 160A SM3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5315 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogMSD160
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 800V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.65V @ 300A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή M3 Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση M3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Three Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount M3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 800V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 160A