Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > MSD100-16
MSD100-16
MSD100-16
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSD100-16 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSD100-16
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE BRIDGE 1600V 100A SM3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSD100-16 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE BRIDGE 1600V 100A SM3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2216 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogMSD100
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 1.6kV
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.9V @ 300A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή M3 Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση M3
Αλλα ονόματα MSD100-16MP
MSD100-16MP-ND
MSD10016
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Three Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 300µA @ 1600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 100A