Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > MSCD200-08
MSCD200-08
MSCD200-08
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSCD200-08 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSCD200-08
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 800V 200A SD2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MSCD200-08 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 800V 200A SD2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5644 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogMS(K,A,C)D200
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.3V @ 300A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 800V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SD2
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση D2
Αλλα ονόματα MSCD20008 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Series Connection
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 800V 200A Chassis Mount D2 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 9mA @ 800V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 200A