Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > MSCD165-18
MSCD165-18
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSCD165-18 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSCD165-18
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 1.8KV 165A D2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MSCD165-18 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 1.8KV 165A D2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5642 pcs Φύλλο δεδομένων MS(K,A,C)D165
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.4V @ 300A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1800V Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση D2 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Series Connection
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1800V 165A Chassis Mount D2 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 9mA @ 1800V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 165A