Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLG90CA
MASMLG90CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLG90CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLG90CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 90V 146V DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
111 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLG90CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 90V 146V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10438 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 90V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 146V Τάση - Ανάλυση (Min) 100V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMLG (DO-215AB)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-215AB, SMC Gull Wing Αλλα ονόματα 1086-6382
1086-6382-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 20.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MASMLJ100A Image
  • Μέρος#:MASMLJ100A
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 100V 162V DO214AB
  • Σε απόθεμα:10965
  • Μέρος#:MASMLG9.0CAE3
  • Περιγραφή:TVS DIODE 9V 15.4V DO215AB