Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLG85CAE3
MASMLG85CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLG85CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLG85CAE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137V DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
111 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLG85CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11583 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 85V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 137V Τάση - Ανάλυση (Min) 94.4V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMLG (DO-215AB)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-215AB, SMC Gull Wing Αλλα ονόματα 1086-6375
1086-6375-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 20.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MASMLG8.5CAE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB