Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLG70CA
MASMLG70CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLG70CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLG70CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 70V 113V DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
111 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLG70CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 70V 113V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11386 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 70V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 113V Τάση - Ανάλυση (Min) 77.8V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMLG (DO-215AB)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-215AB, SMC Gull Wing Αλλα ονόματα 1086-6354
1086-6354-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 26.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MASMLG7.5CAE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
  • Σε απόθεμα:12151
  • Μέρος#:MASMLG7.0CAE3
  • Περιγραφή:TVS DIODE 7V 12V DO215AB
  • Σε απόθεμα:10345
  • Μέρος#:MASMLG70CAE3