Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLG7.5CAE3
MASMLG7.5CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLG7.5CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLG7.5CAE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
111 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLG7.5CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 12151 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 7.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.9V Τάση - Ανάλυση (Min) 8.33V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMLG (DO-215AB)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-215AB, SMC Gull Wing Αλλα ονόματα 1086-6351
1086-6351-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 232.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -