Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMCJ58AE3
MASMCJ58AE3
MASMCJ58AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMCJ58AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMCJ58AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMCJ58AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14792 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 58V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 93.6V Τάση - Ανάλυση (Min) 64.4V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)