Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMCJ58A
MASMCJ58A
MASMCJ58A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMCJ58A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMCJ58A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
157 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMCJ58A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 13720 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 58V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 93.6V Τάση - Ανάλυση (Min) 64.4V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 1086-6054
1086-6054-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 16A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MASMCJ58AE3 Image
  • Μέρος#:MASMCJ58AE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi