Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMCG75CA
MASMCG75CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMCG75CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMCG75CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
141 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMCG75CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15172 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCG (DO-215AB)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-215AB, SMC Gull Wing Αλλα ονόματα 1086-5818
1086-5818-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -