Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMCG75AE3
MASMCG75AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMCG75AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMCG75AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
152 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMCG75AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14388 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCG (DO-215AB) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-215AB, SMC Gull Wing
Αλλα ονόματα 1086-5817
1086-5817-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12.4A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MASMCG7.5A
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
  • Σε απόθεμα:12950
  • Μέρος#:MASMCG7.5AE3