Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBJ20CAE3
MASMBJ20CAE3
MASMBJ20CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBJ20CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBJ20CAE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 20V 32.4V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
167 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBJ20CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 20V 32.4V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16900 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 20V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 32.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 22.2V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα 1086-5505
1086-5505-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 18.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MASMBJ20CA Image
  • Μέρος#:MASMBJ20CA
  • Κατασκευαστές:Microsemi