Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBJ18A
MASMBJ18A
MASMBJ18A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBJ18A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBJ18A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
180 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBJ18A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16225 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 18V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 29.2V Τάση - Ανάλυση (Min) 20V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W