Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBG13A
MASMBG13A
MASMBG13A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBG13A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBG13A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 13V 21.5V DO215AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
164 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBG13A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 13V 21.5V DO215AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15051 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 13V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.5V Τάση - Ανάλυση (Min) 14.4V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBG (DO-215AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-215AA, SMB Gull Wing
Αλλα ονόματα 1086-5272
1086-5272-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 27.9A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MASMBG120CAE3 Image
  • Μέρος#:MASMBG120CAE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 120V 193V DO215AA
  • Σε απόθεμα:14815
MASMBG13AE3 Image
  • Μέρος#:MASMBG13AE3