Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMBG12CAE3
MASMBG12CAE3
MASMBG12CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMBG12CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMBG12CAE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 12V 19.9V DO215AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
177 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMBG12CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 12V 19.9V DO215AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14360 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 19.9V Τάση - Ανάλυση (Min) 13.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBG (DO-215AA)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Bulk