Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MALCE48A
MALCE48A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MALCE48A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MALCE48A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 48V 77.4V CASE-1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MALCE48A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 48V 77.4V CASE-1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4282 pcs Φύλλο δεδομένων MLCE6.5-170A
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 48V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 77.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 53.3V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή CASE-1 Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)