MALCE36A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MALCE36A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MALCE36A |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | TVS DIODE 36V 58.1V CASE-1 |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MALCE36A | Κατασκευαστής | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 36V 58.1V CASE-1 | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5124 pcs | Φύλλο δεδομένων | MLCE6.5-170A |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 36V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 58.1V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 40V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 | Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | CASE-1 | Σειρά | Military, MIL-PRF-19500 |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No | Ισχύς - μέγιστη παλμός | 1500W (1.5kW) |
| Συσκευασία | Bulk | Συσκευασία / υπόθεση | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Αλλα ονόματα | 1086-4081 1086-4081-MIL |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 25.8A |
| Χωρητικότητα @ Συχνότητα | 100pF @ 1MHz | εφαρμογές | General Purpose |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MALCE36AE3 - Κατασκευαστές:
Microsemi - Περιγραφή: